wylewki maszynowe anhydrytowe jastrych ogrzewanie podłogowe

Dodane: Poniedziałek, 02 Lipiec, 2018  06:37

Opis oferty:

Wykonanie wylewki w średniej wielkości domku jednorodzinnym to zaledwie kilka godzin. Wylewka nie potrzebuje długiego okresu wiązania – już po około dwóch dobach można po niej chodzić i kontynuować budowę. Jeżeli wylewka pokrywa ogrzewanie podłogowe można je uruchomić już po 7 dniach od wylania anhydrytu.

W porównaniu do posadzek cementowych, anhydryt o wiele szybciej i bardziej efektywnie przewodzi ciepło. Dzieje się tak dzięki jednolitej konsystencji i płynności lanej posadzki, która otulając szczelnie rury ogrzewania podłogowego eliminuje pustki powietrzne i tym samym zwiększa wydajność całego systemu ogrzewania. Sama posadzka także posiada wyższe parametry przewodzenia ciepła niż posadzka cementowa.
Anhydryt nie wymaga zbrojenia. Można nim wylać nawet duże powierzchnie bez wykonywania naciec dylatacyjnych ( do 300m² przy ogrzewaniu podłogowym i do 900m² przy powierzchniach bez ogrzewania). Właściwości wytrzymałościowe produktu pozwalają na wylanie nad rurami ogrzewania grzewczego już 30mm warstwy wylewki. W porównaniu do posadzek cementowych, gdzie należy wylać minimum 60mm warstwę nad rurami.
Technologia wylewania posadzek anhydrytowych polegająca na laniu płynnego materiału skutkuje efektem samo poziomowania się powierzchni już na etapie jej tworzenia. W przypadku powierzchni o nierównych poziomach, w trudno dostępnych miejscach, tam, gdzie nie ma dużo miejsca na wykonanie podkładu podłogowego (np. renowacja starego stropu) wylewka anhydrytowa stanowi idealne rozwiązanie zapewniając jednocześnie estetyczny efekt końcowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz do dołączenia do grona zadowolonych klientów ( ok.800 wykonanych zleceń).

Przy zamówieniach powyżej 250 m2 oferujemy atrakcyjne upusty.

MIG-BUD Kompleksowe Usługi Budowlane i Kosztorysowe Mariusz MIGUŁA

607 301 871 607 - pokaż numer telefonu - ( od 6.00 do 23.00) mail: @ @
GRATIS !!! Dla naszych klientów osuszacz (pochłaniacz wilgoci) na 7 dni.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Pszczyna
Mariusz Miguła
Na Lento.pl od 05 mar 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie